| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara. Am si eu problema si sper sa ma puteti ajuta cu un sfat. Eu sunt in anul 3 la postliceala, specialitatea BFK. Stiu ca in ultimul an e cel mai complicat si am inceput cu un minus, sa zic asa, in stagiul de practica. Trebuia sa efectuez practica inca din primul semestru si din motive personale, nu am putut frecventa. Acum, suntem in semestrul 2 si deja mi s-a spus ca nu am situatia incheiata la practica. Eu am fost astazi, am dus si dovada platii semestriale si am intrebat ce se mai poate face in cazul meu. Mi-au zis ca trebuie de la o unitate medicala semnata o adeverinta prin care sa reiasa efectuarea practicii. Ei bine, nu cred ca mi-ar completa nimeni, atat timp cat eu nu am facut. Sunt intr-o mare dilema. A mai patit cineva asta?

1 răspuns:
| PuicutaGagica223232 a răspuns:

Am patit la fel si eu si o verisoara de gradul 2.Am dat si s-a rezolvat cu cam 5000 de euro, am scapat lejer zic eu, succes si tie