| alecssandra a întrebat:

am voie in bagajul de mana sa am bijuterii?
Plec in vacanta si ma gandeam sa pun la bagajul de mana o cutiuta cu bijuterii [din plastic dar SI FIER] va rog, vreau raspuns ca nu am chef sa le las pe acolosad ce mai pot pune in bagajul de mana?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu e niciun obiect ascutit care poate provoca rani, da ai voie

| SimonaQs a răspuns:

Nu ai voie sa iei chestii din astea de fier in bagajul de mana care va sta langa tine in avion stiu eu ca o sa-l controleze actele de identitate documente din astea :X

| Answer17 a răspuns:

Daca vrei sa ti le fure careva...

| thaisfersoza a răspuns:

Bagajul de mana pe care-l iei cu tine in avion trebuie sa contina numai obictele permise de reglementarile aeroportului
Avem voie cu bijuterii in bagajul de mana?
DA.

| gabiyb a răspuns:

Pai mai bine le pui in bagajul de cala ca sa fii mai sigura. daca le aveai pe tine nu cred ca era problema dar asa..cine stie!