| Florina777 a întrebat:

Buna seara, as vrea sa aflu date pesrsonale despre o persoana cum ar fi numarul de telefon sau adresa persoanei respective, dar nu stiu decat numele persoanei, Pot afla?

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Dacă e un caz important, poti discuta cu poliția poate te vor ajuta ei, altfel nu vad cum ai putea.

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Daca toata lumea ar afla asta doar folosind un nume, ar fi destul de nasol in lume.
Nu esti SRI.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai rude pe la SRI care vor sa incalce protocolul pentru tine poate

| dannyel86 a răspuns:

Doar la Evidenta Populatiei poti afla unele din aceste date, dar trebuie sa ai un motiv intemeiat pentru a avea acces la acele informatii.

| alina2k18 a răspuns:

Neahwinking nu merge asa.

| Florina777 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!