| NyCoLeTaaa a întrebat:

As vrea sa imi fac o rezervare la un bilet de avion pe ruta Craiova-Genova, dus intors, pe data de 17|19- 28|30 decembrie, insa este o problema: pe toate site-urile pe care am cautat, imi arata ca nu sunt zboruri si nu inteleg de ce. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| IamPharell a răspuns:

Ai putea sa te duci la o agentie de turism cum ar fi elitur-trans sau wizz air si sa iti faci o rezervare decat sa stai sa cauti pe internet. Si cred ca din Craiova nu sunt zboruri spre genova... deci ai putea incerca un aeroport din Bucuresti.