| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cat costa un aparat dentar big grin

Răspuns Câştigător
| DeeaDede161116 a răspuns:

(RON) - 30 de milioane, pe toată dantura [ 15 pentru dinții de jos, 15 pentru cei de sus ] este cel random, cel obișnuit.
- 40 de milioane [ 20 pentru dinții de jos, 20 pentru cei de sus ] este cel transparent.
Cel mobil este mai ieftin, nu știu să-ți spun sigur, dar cred că prețul este cam 15-20 de milioane.
Sper că te-am ajutat! :*

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asta ar trebui sa il intrebi pe doctorul tau stomatolog. Preturile variaza. Mie mi-a cerut 2000 euro cu posibilitatea de a plati in rate, insa nu am acceptat. Alt coleg si-a pus cu 15 milioane.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

600 euro fix si 150 euro mobil
Am purtat si inca mai port

| Daniela_Ardeleanu_1980 a răspuns:

Preturile difera in functie de aparat, aici ai un site cu toate preturile : http://www.doctoruldedinti.info/pret-aparate-dentare/

| Catalin_Ghiriti_1997 a răspuns:

Pe mine m-o costat 1000 de euro aparat fix pe parte de sus si jos a dintilor plus scut lingual si 1.200 lei in fiecare an pentru "strangerea" acestuia