| Zoican_Mihaela_1974 a întrebat:

Buna seara as vrea si eu o parere despre avocat Mihaela Nicolescu din Targu Jiu/Gorj este buna, poti castiga un proces avand-o ca avocat? Sau un avocat fff bun pe penal va rog mult! Multumesc o seara frumoasa!

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca dovezile sunt contra ta si procedurile au fost urmate corect, nici cel mai bun avocat al tuturor timpurilor nu te mai poate ajuta. Nici Adrian Nastase n-a scapat de parnaie, ce sa mai zicem de ilustri necunoscuti.

| Zoican_Mihaela_1974 explică (pentru doctorandus):

Mă refer un proces de liberare condiționată!?

| doctorandus a răspuns (pentru Zoican_Mihaela_1974):

Eu nu stiu cat de buna avocata e. In general, nu prea pot garanta pentru niciun avocat ca ar fi bun, pentru ca nu am avut de a face cu avocatii.

| Zoican_Mihaela_1974 explică:

Mă refer într-un proces de liberare condiționată!?