| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Când vreau să-mi fac cont pe eMAG și când introduc o parolă nouă îmi cere un rahat de majuscula, am încercat tot felul de chestii și nu merge.

Ma puteți ajuta? Ma confrunt cu problema asta de 2 luni, nu am reușit sa îmi fac cont pe eMAG.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa pui o parola de genul Parola2022! Trebuie sa inceapa cu litera mare, sa contina minim o cifra si un caracter special (punct, virgula, semnul exclamarii etc.)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acel rahat de majusculă este o literă mare.

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

La asta ma gandeam si eu. Nu stie ce este o majuscula.

| SamsungElectronics explică (pentru darrio2007):

Am rezolvat, vă mulțumesc frumos

| darrio2007 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Pentru puțin.

| Sn4k3 a răspuns:

Minim 6 caractere, o majuscula (litera mare), litere mici, cifre si un caracter special.
Exemplu: Samsung123@

| RoCkKiD a răspuns:

Wow, poate asta e un semn ca nu ar trebui sa ai un cont de eMAG, sau pe oricare alta platforma.