| timidd a întrebat:

Buna seara dau funda mare am si eu o mica problema am un Samsung s3 si am dat setare din fabrica sa fie ca nou si problema e ca acum nu se mai conecteaza la wireless imi scrie in curs de auntetificare apoi dezactivat.imi merge pe laptop si pc pana acum mi a mers in alte parti imi merge ce sa fac ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Malaele_Roberto_1994 a răspuns:

Vezi pozte este o setare si daca mai ai garantie spune-le sa ti-l faca sau daca nu atunci mergi la cosmote sau pe undeva sa ti-l faca

| Camel a răspuns:

Salut! Asigura-te ca ai introdus corect parola de la wireless.