| 123Ada1234 a întrebat:

Buna seara de ce nu ma pot conecta pe Facebook Imi da parola veche dar eu vineri mam conectat la cu parola care o am.Imi da Ca am folosit o parola veche si sa o fac pe actuala.dar eu nu am schimbat parola

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca nu ai fost tu cel/cea care a schimbat parola atunci inseamna ca cineva mai stia parola ta si a schimbat-o. Poti sa o recuperezi pe email sau telefonul care il ai in contul acela, dai pe recupereaza parola si urmezi pasii

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles cine iti da si ce iti da, dar logic este sa nu te poti conevcat cu o parola veche, odata ce ai deja una noua.

| Lioana a răspuns:

Ti-a schimbat altcineva parola. Vezi ca ai primit un mail la schimbarea parolei in care scrie ca daca nu ai fost tu sa dai click pe butonul "Nu am fost eu".
Daca nu mai gasesti mailul cu schimbarea parolei, poti da pe "am uitat parola" si sa o schimbi.

| NisipLaMare a răspuns:

Neața, recupereaza parola sau pe inteles reseteaza parola.