| Lia123497 a întrebat:

Bună seara, deci am o problema la care imi trebuie un raspuns rapid.
S a intamplat un conflict in familie si mama mi-a luat mai multe lucruri in valoare de 300 de lei si mi le-a aruncat la gunoi. Sa completez ca parintii mei sunt divortati de 10 ani si acele lucruri erau platite din banii lui tata si din bursa mea. Intrebarea mea este daca ar fi corect sau legal sa mi arunce niste obiecte care nu au nici o legatura cu banii ei si care nu avea voie sa mi le atinga?
Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este normal si nici legal.
Cauta sa te intelegi cu mama ta, probabil ca nu ti le-a aruncat din senin, posibil s-o fi enervat cu ceva.

Răspuns utilizator avertizat