| emy a întrebat:

Buna seara, dragi colegi! O sa va rog, daca puteti si daca vreti, sa ma ajutati intr-o problema. O prietena de-a mea are cont pe facebook si, mai inainte, a intrat la "Birthday reminder, pentru a incarca acel calendar. Deasupra i-a aparut intrebarea:"Are you interested on facebook?' Ea, din greseala, a dat "yes" si a bagat-o intr-o alta pagina de unde nu a mai putut sa iasa un timp. Pana la urma, a reusit sa iasa, insa in timp ce i se incarca calendarul, tot ii apare deasura, intrebarea:" Are you interestes on facebook?" Va rog sa-mi spuneti ce ar putea sa faca ca sa nu-i mai apara aceasta intrebare? Ea a vrut sa inchida aplicatia, insa, daca face asta, intrerupe incarcarea calendarului. Va multumesc foarte, foarte frumos anticipat si va doresc o seara placuta in continuare si o noapte buna!happykiss

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Sa scrie la Search /deve si intra in Apps
si cauta acolo aplicatia de calendar
si da edit si Delete apps sau disbale

| emy explică:

Scuze, am inteles gresit: Nu a reusit sa iasa din acea pagina in care a intrat cand raspuns cu "yes" la intrebarea: "Are you interested on facebook". In cazul asta, ce se poate face?