| nastasirobert a întrebat:

Buna seara, imi poate spune cineva daca exista ceva site/firma sau ceva de genul la care sa le dai datele sa iti faca CV-uri? Dar sa faca CV-uri cu poza si Roman/Englez

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Firma care sa iti face CV ul? serios? glumesti poate.
De ce ai avea nevoie de o firma sa scrii 10 linii?

| nastasirobert explică (pentru suntserios):

Nu firma, un site ceva, este vorba despre 40 de CV-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul europass cred că îți va fi de folos, este și ușor de folosit.

| Plantemouz a răspuns:

Dacă vrei să te angajezi și nu ești în stare să îți faci singur un CV aici https://europass.cedefop.europa.eu/ro/documents/curriculum-vitae. nu știu unde vrei să te angajezi.

| nastasirobert explică (pentru Plantemouz):

Nu băieți caut ceva site sau aplicație eu sa le trimit poza și datele personale și sa îl facă ei cap coada, sunt mai multe de făcut