| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Ma întrebam dacă se poate recupera un program instalat de pe un laptop care nu se mai deschise pe altul? Este stocat în Hard Disk programul pe care l-am instalat sau nu? Este vorba de SPSS

Răspuns Câştigător
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Iti sugerez sa descarci din nou acel program si sa-l reinstalezi pe noul laptop. Daca problema sta altfel si ai nevoie de fisierele de pe laptopul vechi, poti merge la un magazin de eletronice si ii rogi pe cei de acolo sa-ti copieze datele de pe Hard Disk-ul laptopului vechi pe un stick sau chiar pe laptopul tau actual. Va trebui sa platesti niste bani pentru o astfel de operatiune, bineinteles, nu cred ca este foarte scump.

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Poate merita evaluata aceasta alternativa:

http://www.gnu.org/software/pspp/