| maria9000 a întrebat:

Buna seara, mai pot beneficia de reducerea de transport pentru studenti daca prezint legitimatia de student si o copie dupa buletin? Mi s-a retinut buletinul pentru viza de flotant si dureaza pana il voi lua inapoi.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

In general trebuie sa duci acte in original dar poti incerca, ii explici situatia sau poti eventual cere acolo unde iti este retinut buletinul sa-ti elibereze o dovada inlocuitoare pana iti dau buletinul inapoi.