| CrudutzZa a întrebat:

Buna seara mi-am procurat un telefon Sony xperia j si nu pricep nimic in el, mi-am scos skype si opera mini de pe calculator si le-am trecut in mobil pe cartela interna si nu stiu unde sa le gasesc in telefon... ajutati-ma cineva care aveti Sony xperia j va rog...

5 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Ca să-ți pui aplicații pe telefon trebuie să le descarci prin Magazin Google Play. Fă-ți un cont și descarcă de acolo! Cred că e cultură generală...

| bybyu a răspuns:

Pffffffffffffffffffffffffffffff

| CrudutzZa explică:

Am cerut sa fiu ajutata dar nu insultata si jignita

| CrudutzZa explică:

Lasati-mi va rog un ID de skype astea care aveti asa tip de telefoane, va rog :S

| Zimbawee a răspuns:

Esti orbita de prostie si din cauza aceasta iti este greu sa dezlegi enigma