| liviunm a întrebat:

Buna seara, mi-am sos de vreo 4 zile o masea si acum cand mananc abia deschid gura si ma doare undeva in partea dreapta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

E normal sa doara, cateva zile vei manca in cealalta parte a gurii si sper ca ti-ai luat antibioticele prescrise ca altfel se poate face infectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănâncă pe partea cealaltă. Și eu am pățit la fel, și cu greu m-am putut dezobișnui sa nu mănânc pe partea unde eram obișnuit. Însă mi-am dat seama că dacă o să insist pe partea aia, doar o sa înrăutățesc situația. După abia câteva săptămâni pot să zic că m-am obișnuit.