| rem1x70 a întrebat:

Nu stiu de voi, dar eu sunt foarte pasionat de ce se intampla in lumea noastra cu adevarat (crime, violuri, atentate, trafic de arme, droguri, carne vie etc...). Cand citesc articole de genul sau cand vad video-uri care te pot afecta emotional, ma fac sa ma simt un altfel de om. Ma fac sa cercetez tot mai mult, si e destul de interesant daca stau sa te gandesti, fiindca din astea inveti sa ai grija peste cine dai, cum sa procedezi si in ce te bagi... deep weeb sau internetul intunecat este renumit pentru asa ceva. Acolo se face trafic de orice, sunt o gramada de oameni cu probleme mintale grave si de curand am intrat si eu sa vad. Vreau sa spun ca ce am vazut acolo, m-a schimbat radical in alt om si nu ma refer la partea negativa... m-a facut sa fiu mai puternic... as vrea sa vad si parerile voastre despre lumea de zii cu zii. Vreau sa va vad si voua povestile cu povestile ingrozitoare traite o data. Multumesc!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Lumea e rea indiferent de cât încearcă omul să o schimbe. Nimeni nu poate opri răul. Cel mai probabil o să se oprească singur în momentul când lumea se sfârșește.

| Oana92 a răspuns:

Daca ai deschide putin ochii ti-ai da seama ca nu e nevoie sa intri in partile intunecate ale internetului pentru a vedea drame...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca ai putea avea probleme cu legea din cauza postarii tale?!(adica...tocmai ai recunoscut ca ai savarsit o infractiune, pe net...)

| rem1x70 explică:

A intra pe Deep Web nu este o imfractiune.