| LittlePoppy a întrebat:

Buna seara.
Pe Amazon se vand lucruri folosite sau noi?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Se vinde ORICE produs comercializabil!

| LittlePoppy explică (pentru sierra1):

Am inteles. Multumesc.
A, inca o lamurire te rog. Exista si Amazon Romania? Am vazut din intamplare un profil pe Linkedin si spunea ca lucreaza la Amazon Romania.

| sierra1 a răspuns (pentru LittlePoppy):

Da, asta este (deocamdat[)

http://romania.amazon.com/#/

| Zuzu1991 a răspuns (pentru LittlePoppy):

Numai noi, sau... antichitati
pentru folosite, international e ebay (folosite nu inseamna neaparat ca nu sunt noi, dar nu primesti factura si garantie, eu mi-am luat ventilator pentru laptop-ul meu ca nu am gasit nicaieri in alta parte)

Amazon nu exista in romana, dar face shipping in Romania, insa costa "ceva" mai mult decat daca iei de la eMag, deci, eu nu as lua decat daca, chiar nu gasesc in Romania

| LittlePoppy explică (pentru Zuzu1991):

Am inteles. Atunci nu am decat sa astept.