| keyzor a întrebat:

Buna seara, Pentru a verifica contul dvs., generăm automat un Număr de identificare personală (PIN) şi îl trimitem prin poştă la adresa pentru plată indicată în cont. După primirea codului PIN, va trebui să îl introduceţi în partea de jos a acestei pagini. Între timp, contul dvs. rămâne activ şi puteţi continua să difuzaţi anunţuri şi să obţineţi venituri.
Google adsense mi-au trimis astazi acel PIN de verificare a adresei, in cat timp primesc plicul cu PIIN-ul?
Multumesc,

1 răspuns:
| Pyo a răspuns:

Salut,
Nu este un timp fix in care primesti plicul... poti sa il primesti in cateva zile sau poate dura luni de zile, eu l-am primit dupa 5 luni.

Daca vrei o alta metoda de a face bani contacteaza-ma