| Hellene08 a întrebat:

Pot sa detin bijuterii din argint pe mine in avion? Am voie? Dar sa am cosmetice in bagajul de mana? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| RuxyHoran a răspuns:

Chestiile lichide legate de cosmetica adica gel de dus, sampon, crema care depasesc 100 ml.Rimelul,fardul,rujul ai voie!winkingFunda?

4 răspunsuri:
| dexter7 a răspuns:

Bijuterii poti sa deti in avion. Dar nu ai voie sa deti sampoane, creme, parfumuri ce depasesc 100ml in bagajul de mana, doar in bagajul de cala.

| bogdan929 a răspuns:

Nu ti-le ea cand pui pagajul la control sa sper ca ti-am fost de folos

| RuxyHoran a răspuns:

Ai voie in avion dar o sa te puna sa scoti la verificare(ma refer la bijuterii) si nu ai voie cu parfumuri, geluri de dus chestii lichide legate de cosmetica. Funda? :*

| Hellene08 explică (pentru RuxyHoran):

Deci practic nu merge sa imi iau nimic din cosmetica?sad fard, rimel, ruj? :-s

| RuxyHoran a răspuns (pentru Hellene08):

Chestiile lichide legate de cosmetica adica gel de dus, sampon, crema care depasesc 100 ml.Rimelul,fardul,rujul ai voie!winkingFunda?