| Simpluuu a întrebat:

BUNA SEARA, stimati membri TPU! Ce facultate ati vrea sa urmati? Eu, chiar daca o voi face peste vreo 7 ani, as vrea sa urmez facultatea de medicina veterinara. Ador animalele si imi place anatomia si biologia animala. Prima data as fi optat la medicina umana doar ca fratele meu a facut aceasta facultate. NU a terminat nici macar prima sesiune si a zis ca a invatat de 2 ori mai mult decat la liceu. Eu va voi aprecia deciziile pentru ca orice ar fi este totusi o facultate de care unii oameni ar dori sa o faca chiar daca nu pot. Va multummesc anticipat.

3 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

Eu mai am inca 3 anisori pana ce dau la facultate, si in principal as alege politehnica, automatica si calculatoare. Imi place tot ce e legat de tehnologie, de noutate.

| StefanDaniel95 a răspuns:

Eu as dori sa urmez facultatea de inginerie aero-spatiala sau cibernetica big grin

| Sisicash a răspuns:

Fa cum isi doreste inima ta
mai bine la medicina veterinara