| Alexandra_8172 a întrebat:

Sunt studenta la Universitatea din Pitesti! Vreau sa va intreb daca avem o saptamana de vacanta dupa Anul Nou pentru ca vreau sa iau bilet de avion dus-intors si trebuie sa stabilesc data exacta a intoarcerii! Sau daca nu, avem cateva zile libere? 1 ianuarie pica sambata! Vom incepe pe 3 ianuarie sau avem liber pana pe 10 ianuarie? Va rog frumos sa imi raspundeti. MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Salutari din Pitesti!

| mihaibrasov a răspuns:

Bine, si daca n-o sa te duci in primele saptamani dupa vacanta, crezi ca o sa arda ceva? La facultate nu mai esti la clasele 1-4. Stii asta.

| Ingerasull99 a răspuns:

Din cate stiu sunt 2 saptamani libere inainte de sesiune, uitate pe site-ul facultatii sa vezi pe ce data ai examenele.

| Alexandra_8172 explică:

MihaiBrasov e vorba de examene! Trebuie sa ma introrc la timp sa dau examenele! Noi o sa stabilim prin decembrie examenele sau la sf lui noiembrie, dar pana atunci trebuie sa imi fac rezervarea!