| Evelinmariaa a întrebat:

Bună seara! Știe cineva, estimativ, care ar fi prețul unor lentile de contact de vedere cu o dioptrie de -7?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Preturile difera de la magazin la magazin, in functie de materialul folosit, de rama folosita si de adaosul lor comercial. De aceea te sfatuiesc sa mergi in cateva magazine, din localitatea ta si sa aflii preturile lor, selectand ce este mai ieftin sau ce-ti convine.

| alina2k18 a răspuns:

Https://www.contact-lentile.ro/......unare.html
De la 34 lei = 2 lentile= 1 luna folosire.

| Dolyta a răspuns:

Intra pe site-ul Lensa sunt ieftine si poate au si stoc laughing sau pe Optilen tot ieftine, mi-am luat eu de aici