| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, TPU! Am o problema cu conectarea la Youtube de pe un SmartTv (Telefunken), nu vrea sa deschida aplicația, nici de pe telefon daca vreau sa bag prin "proiectare pe televizor" si nici de pe el. Am sa las o poză cum rămâne blocat https://imgur.com/trfrmgM.
Dau funda, multumesc!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Https://imgur.com/trfrmgM linkul corect celalalt avea un. in coada si nu deschidea

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Multumesc

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce.

| badriel a răspuns:

Incearca ori sa repornesti telefonul, ori sa repornesti tv-ul
sau incearca sa iti verifici conexiunea la internet

| anonim_4396 explică (pentru badriel):

Le-am facut pe toate si degeaba