| AnneღU a întrebat:

Buna seara TPU. Va rog frumos daca poate cineva sa imi dea un link de download cu Microsoft visual studio C++ pentru windows XP. Dar care sa mearga.Cei care stiu pentru ce se foloseste la informatica big grin Multumesc. Dau si funda!

4 răspunsuri:
| AnneღU explică:

Mersi :*

| BlueShadow98 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555
Microsoft Visual C + + Redistributable Package se caracterizează prin capacitatea de a instala diverse componente în bibliotecile de rulare Visual C + +. Microsoft Visual C + + Redistributable Package este un mediu de dezvoltare integrat, care se bazează pe limbajul C + +.

| AnneღU explică (pentru BlueShadow98):

Ok, downloadez si instalez, insa mai departe nu se intampla nimic. Eu am nevoie pentru programare, algoritmi c++. Daca poti sa ma ajuti? mersi.