| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor!

Eu i-am scris la o fată pe snapchat și am vorbit, și fata era la vreo 13 kilometri de orașul unde stau eu. Am vorbit multe, și mi-a spus că este la liceu unde sunt și eu, și în pauză ne-am văzut și am vorbit una alta, și după ore am ieșit să ne plimbam și am mers și am conduso la autobuz, gen până în stația de autobuz și ne-am făcut poze în preuna, vreo 2 sau 3 nu mai știu exact câte, și mi-e mia plăcut de ea era drăguță, și seara am vb prin mesaje și mi-a spus că nu mai își dorește relației, mi-a spus că merit ceva mai bun decât ea și mai frumoasă, și mi-a spus că o să găsești o fată la momentul potrivit și că dragostea vine când te aștepți mai puțin, și a zis crede-mă, și eu am înțeleso pe fata ce a spus și nu m-am supărat, și noi am mai vorbit câteva zile, am vorbit tot frumos în regulă, și după câteva zile, am auzit de la cineva că eu am amenințato cu bataia și că sa teme să vină la liceu de mine, și zice că i-am trimis video chat că îmi fac l**a, și normal ea a primit geva filmuleț sau nu știu filmulețe poate ia trimis mai multe, mi-a spus tatăl ei, că am vorbit la telefon cu tatăl ei să i spus care este treba și a spus că tu nu ești, a zis să stai liniștit că nu nu ai nici o problemă, dar până la urmă ia trimis cine dar nu tu. Și apoi de ce dracu a dat vina pe mine că am amenințato cu bataia și că se teme să vină la liceu de mine și că i-am trimis video chat că îmi fac l**a, nu înțeleg de ce a dat vina pe mine, mi-am auzit numele meu la alte persoane, mi-am auzit numele la alte persoane că băiatul asta a făcut așa, sau poate m-a confundat cu o altă persoană, sincer am vorbit cu multe fete și am stat cu multe fete, și până acum nici de la o fată nu am auzit cuvinte de astea. Și am auzit că vine politia la mine acasă și că poliția este sesizată, noi trebuie să așteptăm o mașină de poliție. Și eu eram foarte tare speriat. Și tatăl fetei mi-a spus că nu ești tu de vină cu situația asta. Și peste 2 sau 3 luni am văzuto la liceu cu un băiat că sa sărutat și sa cuprins.

Ce părere aveți despre asta?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că unele fete la o anumită vârstă, din anumite motive, delirează. Iar tu ai fost prins în delirul ei.

| and0ra a răspuns:

In primul rand ia o carte de romana in mana si citeste-o pana te ustura ochii ca esti praf grav la gramatica laughing)))
In al doilea rand, cel mai probabil respectiva "prietena" si-a batut joc de tine si de sentimentele tale. Atat timp cat nu a iesit nicio problema, cu politia si etc, totul e ok. Treci peste si nu mai vorbi cu aia

| and0ra a răspuns:

Comparativ cu tine care te iei de ortografia altora, când tu însuși esti varza la romana, eu stau chiar bine, mersi. Mi se pare penibil sa fii la liceu si sa ai peste 5 greseli de ortografie într-un singur paragraf.

| and0ra a răspuns:

Vai, vai vezi ca e o problema de sanatate daca te doare cand te pisi :0 Sa nu uiti sa mergi la un control! Kisses