| Jipa95 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti daca pot sa gasesc si eu un mijloc de transport din autogara obor ( sau din sect. 3 din Bucuresti ) spre Calarasi, pana in ora 5:00 dimineata. Poate cunoaste cineva. Eu nu am gasit informatii prea concrete pe google.
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Salut. Dar nu nr de telefon al autogarii nu a gasit? ma indoiesc. cel mai bine e sa auzi cu urechile tale ora plecarii

| Bondarel99 a răspuns (pentru Lucian4):

Crezi ca aia au call center si mai raspund si noaptea?

| Lucian4 a răspuns (pentru Bondarel99):

In transporturi de persoane trebuie sa fie cineva la orice ora sa raspunda la telefon pentru orice informatii

| alina2k18 a răspuns:

La obor la 6:45 cel mai devreme
In rest vezi pe blablacar www.blablacar.ro/ride-sharing/bucuresti/calarasi/
Vineri ai avea cu plecare de la 5:40