| Degetel_Tom_1999 a întrebat:

Vreau sa fac facecam cand joc lol.Pentru asta stiu ce programe imi trebuiesc(movie maker,camatasia si frapps)nu e asta relevant, si le am.Am doar o singura problema,cand pornesc camera web cu Movie Maker, filmeaza perfect,insa nu se aude nimic, nu se aude cand vorbesc.Ce pot face sa ma aud in filmarea de la web.
Daca are cineva Movie Maker si poate sa imi spuna.Dau funda fara ezitare!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

De ce nu folosesti OBS? Poti inregistra audio video si sunet in acelasi timp iar aplicatia este gratuita iar dupa ce ai inregistrat poti folosi Sony Vegas sa editezi si sa montezi clipul video.

Bula
| Bula a răspuns:

La setari, trebuie sa alegi si sursa video, dar si sursa de sunet pentru inregistrare.