| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara/ziua. Doresc sa va întreb. Pe 10 August voi pleca in Italia și ma voi întoarce pe 20 August. Doresc sa va întreb dacă am voie sa urc in bagaj de mâna o boxa portabila Sony XB 40, Priza cub, adaptor pentru UE și o Baterie portabila de 20800 mAh? Toate aceste le puteți vedea in poza din link-ul https://imgur.com/gallery/nyGGz Va rog tare mult sa îmi răspundeți clar. Va mulțumesc tare mult. Ofer Funda

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Normal ca merge, calatorie placuta.

8 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Nu merge link-ul.

| Saveluc a răspuns (pentru AlexSalling):

Cum sa nu meargă link-îl? La merge perfect

| AlexSalling a răspuns:

Poti urca poza pe IMGUR. Merge sigur.

| Saveluc a răspuns (pentru AlexSalling):

Nu am cont dar e și ciudata ungur. Nu ma descurc un alt site? Link-îl e bun la mine merge

| Saveluc a răspuns (pentru AlexSalling):

Sa INI Spune-ți dacă merge acum.

| AlexSalling a răspuns:

Iti merge pentru ca esti logat pe contul tau Google. Nu-ti trebuie cont sa o uploadezi pe IMGUR. In coltul dreapta sus pe pagina este un buton verde "new post".

| AlexSalling a răspuns:

Da, acum merge. Stii? Daca le bagi intr-un bagaj de mana cum spui, adica sa nu le duci in mana, nu-i nicio problema. Eu mi-am dus 2 laptop-uri cu mine pe avion si n-am avut probleme. Merg.

| tottoshi a răspuns:

Da ai voie.