| Eookatha a întrebat:

Buna!
Spuneti-mi si mie va roog ceva:
-am un Samsung S5230, si daca bag un video din calculator in telefon prin cablu de date, telefonul nu citeste video-ul respectiv
-speneti-mi cum sa "editez" un video ca sa il citeasca telefonul!

Dau fundita :X celei mai utilitare informatii

1 răspuns:
| DanielDanny a răspuns:

Salut! Cauta pe google "any video convertor" este un program gratis pentru convertirea videourilor. Usor de folosit si pentru a merge pe acel telefon trebuie sa formatezi videoul in mp4, sau vezi ca programu are pe categori(format pentru telefon si alte categori), incerci pana merge. Am vazut ca intrebarea a fost postata cu ceva timp in urma dar acest program converteste orice video in formate pentru orice dispozitiv.