| Efsun a întrebat:

Buna Spuneti-mi stiti site-uri care se fac bani reali sai poti retrage pe card?

18 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Si la toata lista aia nu ai fost capabil sa cauti niste proiecte online? Hai serios?

PS. vezi ca php tine tot de programare nu de desing

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Designul web tot nu are legatura cu php. designul se face in photoshop si se implementeaza in html si css nu in php.

Te lauzi degeaba, ca e clar ca e doar o varza in capul tau cu tot ce ai scris acolo. Mai bine te ai lauda cu ceva ce stii bine, nu cu multe lucruri pe care nu le stapanesti

| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

E trist daca lucrezi ca designer si crezi ca php tine de design.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Pai nu trebuie sa te cunosc, trag concluzia din confuziile pe care le faci.

Confunzi web developmentul cu web designul.
Confunzi implementarea functionarii cu implementarea designului.
Si amesteci cele trei component din conceptul MVC al unui framework.

Templateurile alea psd nu cred ca le implementezi cu php in niciun caz.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Ce faci boss, dupa ce ai scris design si ai enumerat pe acolo si php acum imi copii raspunsurile si zici ca asta vroiai tu sa zici? In fine, nu stiu de ce fac offtopic la intrebarea omului. Ma voi opri, si data viitoare cand vrei sa mai pari inteligent si sa te bagi in discutii fi sigur ca stii ce spui.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Pai zi asa de la inceput ca suntem in realitati diferite, altfel iti dedeai si tu seama ca mine cine cere atenti. nu de alta dar nu imi aduc aminte cine s-a bagat in discutie cu lista aia lunga... a da, tu erai.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Te am intebat eu pe tine ceva?

| NLS a răspuns (pentru suntserios):

Hai ma ca-i inteligent omu' : baga CAD la categoria Photo laughing si crede ca se imbogateste din Turbo Pascal.

| iAMVi a răspuns:

Ti-ai luat vrajeli din reclame cu tranzactii binare si acum crezi ca o sa faci averi? laughing
Pune-ti pofta-n cui.