| SpigiBb a întrebat:

Buna,stie careva oare daca sunt angajat de o luna oare pot sa ma duc sa fac un imprumut in banca? nu e o suma mare dar zic asa daca lucrez doar de o luna cu carte de munca tot etc as putea face un imprumut din banca? sau timpul de cand lucrezi nu conteazA? cine stie ca rog sa ma lamureasca si pe mine multumesc

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Eu stiam ca ai nevoie de minim 6 luni de zile pe cartea de munca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de minim 3 luni vechime

| BassHunter13 a răspuns:

Depinde de banca si de suma ridicata..Fiecare banca are ceritele lor!

| Sarcasticu a răspuns:

De obicei ca să faci un împrumut în bancă ai nevoie de minim 3 luni vechime la locul de muncă. happy