| Gabrieluț a întrebat:

Buna,stie cineva care sunt "probele" medicale pentru admiterea academiei de politie?

Am auzit ca te dezbraca si iti controleaza penisul, eu am fost operat de fimoza, ar fi asta o problema?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alea-s prostii. Sa nu ai tatuaje, sa auzi si sa vezi bine (chiar daca cu ochelari), Sa nu ai boli grave si sa nu ai boli care sa impiedice desfasurarea activitatilor sportive, sa nu ai deformari evidente ale organelor.