| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se poate activa ca atunci cand postezi ceva pe facebook dupa telefon sa apara locatia? De exemplu "langa Bucuresti". Telefonul este Samsung s3. Multumesc!

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu exista un buton de activare pentru asta! Ci iti apare el singur pur si simplu! Uneori poate sa nu apara alteori apare(nu ma intreba de ce ca nu stiu)dar tu nu poti face nimic daca nu apare locatia de unde ai postat fotografia sau ceva de genul acesta. Funda?

| Diana2794 a răspuns (pentru siriusblack98):

Trebuie sa mearga..eu asa stiu...

| siriusblack98 a răspuns (pentru Diana2794):

Nu are o setare speciala