| Tudoriulian a întrebat:

Bună,
știe cineva dacă pot cumpăra o cartelă sim fără să prezint buletinul?
Și daca e posibil, care sunt operatorii?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

In Romania, momentan nu ai nevoie de buletin pentru cartela pre pay.Toti operatorii de telefonie mobila ofera acest serviciu, contra cam aceleiasi sume(5 euro).

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

In Romania nu ți se cere buletinul când cumperi o cartela prepay. Doar ca să-ți faci abonament ai nevoie de buletin.

| danutzu96 a răspuns:

Nu am vazut sa ceara nimeni buletin la cumpararea unei cartele prepay

| Tudoriulian explică:

Vă mulțumesc mult pentru răspunsuri,

Cu respect,
Iulian