| Anamaria101ey a întrebat:

Bună,știe cineva o vrajă care chiar merge pentru a te suna cineva sau a te căuta repede? cele de pe YouTube sunt false!

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toate prostiile.

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita draga, acelea sunt filme de desene animate, nu descantece si farmece... fiindca nu exista asa ceva in viata reala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? Nu merg alea de pe Youtube? Nu cred asa ceva. Cine se aștepta. Pfff

| Anamaria101ey explică (pentru suntserios):

Păi chiar nu merg, le-am încercat pe toate! dacă mă iei la mișto nu este loc de 2aici!

| darrio2007 a răspuns (pentru Anamaria101ey):

Deci poti sa schimbi site-ul.

| suntserios a răspuns (pentru Anamaria101ey):

Nu e loc de 2? Adica te iei si tu la misto?

| Anamaria101ey explică (pentru suntserios):

Nu viața mea, tu te iei la mișto laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ar fi functionat vreo vrajă, Ray ar fi avut si nepoti pana acum.

| Lukasssz a răspuns:

Nu exista vraji!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Avada kedavra!

| Werrich a răspuns:

Cont fals făcut ieri

| Violleta2022 a răspuns (pentru Werrich):

Dupa familiaritatea cu care scrie, este un user mai vechi care i s- a facut rusine de ce posteaza si pentru asta si-a facut alt cont, nou cu care posteaza porcarii de vraji si descantece.

| Anamaria101ey explică (pentru Violleta2022):

Mă faci să râd, nu sunt cine crezi, sunt nouă pe aici iubita

| Ka0ru a răspuns:

Vrajile nu exista, dar exista telefoane cu care poti suna tu 0:

| Mtoni a răspuns:

Telepatia există dar puțini o știu/pot folosi. E mult mai ușor să dai un bip pe telefon.
https://youtu.be/eqfhvqzHU7A

| elennax a răspuns:

Manifesteaza. Te incurci aiurea cu vrajile.