| claudiad a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna daca se poate plati cazarea unei camere cu vouchere de vacanta de la 2 persoane diferite? Daca eu vreau sa impart cheltuiala cu o alta persoana, oare este posibil? Si totodata, trebuie luata dovada platii de la hotel si dovedit ce s-a facut cu voucherele respective? Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de hotel sau pensiunea unde vrei sa te cazezi. Unii accepta vouchere iar altii nu.

| Gabriel2424 a răspuns:

Cauta hoteluri, pensiuni unde se pot plati cu vouchere si daca te intereseaza sa fie si cu masa de pranz, mic dejun, iti las eu o lista aici cu toate locurile unde se poate plati cu vouchere: https://drive.google.com/file/d/1hGQpi9oiyO-aL95EfzrHO6bsupihmCRn/view

| OchiCaprui1997 a răspuns:

Nu se poate plătii, sorry, am lucrat la hotel și nu se poate plătii cu voucher