| Antonia981 a întrebat:

Stiti cat costa sa inchiriez o cabana la Brates? As vrea sa-mi fac ziua de nastere acolo si am inteles ca trebuie inchiriata cu 2-3 saptamani inainte..As vrea sa stiu cum arata, cat costa. daca sta cineva cu noi pe timp de noapte.

6 răspunsuri:
| Antonia981 explică (pentru zdrangoi):

In Galati, mersi happy. Dar stii cumva daca ma lasa sa inchiriez cabana fiind minora? happy Sau trebuie sa fie si un adult?

| zdrangoi a răspuns (pentru Antonia981):

Nu cred ca poti.
Doar daca proprietarul e mai ingaduitor.
Pererea mea e ca trebuie sa suni si sa intrebi.

| Antonia981 explică (pentru zdrangoi):

Aha,oricum ma voi duce sambata sa ma interesez ..si inchiriaza maicamea, dar nu o sa stea cu noi, iti dai seama, va pleca..ar trebui sa ramana daca ea inchiriaza?:/

| zdrangoi a răspuns (pentru Antonia981):

Nu conteaza.
asa ca distractie placuta!

| Antonia981 explică (pentru zdrangoi):

Mersi happy