| Pixie_6008 a întrebat:

Buna stiti ceva antivirus gratuit care sa-l descarc de pe net?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai multe programe antivirus gratuite, le poti vedea si aici: http://www.idownload.ro/......search.php si sa descarci pe cel care vrei. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| Dove a răspuns:

Avast, dai doar un search pe google si gata.

| IrInA9618 a răspuns:

Eu mi-am downloadat acum cativa ani norton, tine un an, apoi trebuie sa sterg tot pc fiindca raman urme chiar daca sterg programul si nu ma mai lasa sa il instalez din nou, scuze nu mai stiu adresa straight face

| EricaxD a răspuns:

Eu mi-am descarcat gratis nod 32 tongue...

| fiona26 a răspuns:

Avira este gratuit si bun