| NiallsFutureWife a întrebat:

Buna

stiti cumva daca cu un telefon care are 2 megapixeli pot viziona clipuri pe youtube?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu conteaza cati megapixeli are pentru ca aia nu conteaza.Trebuie ca telefonul sa aiba o conexiune la internet sa aiba un player pentru clipuri video.

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Amuzantă întrebarea.
Însă totul se rezumă la setări pentru Internet ale telefonului și activarea serviciului Internet.
happy

| winter a răspuns:

Depinde ce tip de telefon ai.dar telefonul nu tine cont de faptul ca tu ai vga-2-5megapixeli. eu il am pe asta si merge; http://telefonultau.eu/products/Nokia-5230-White.html.din cate stiu eu un telefon trebuie sa aiba ca sistem de operare symbian, google android sau ios.pe un telefon obisnuit si simplu nu cred ca o sa mearga

| Ruxi_8811 a răspuns:

Nu are nici o legatura. Poti vizioaliza filme pe youtube daca ai internet pe mobil. Cu o camera de 2 megapixeli faci doar poze, nu are absolut nici o legatura cu youtube. Si daca ai o camera de 1 megapixel poti vizualiza clipuri pe youtube, atata timp cat ai internet. Stai linistita!

| teampupatametitor a răspuns:

Buna ubita nu conteaza cati pixeli are telefonul introduci urlul si merghe orice clipuri cu orice telefon >big grin