| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca glucoza pe care o gasim in magazin sub forma unor tablete de ciocolata ingrasa? Care e diferenta daca mananc 100g glucoza ori 100g cioco? Stiu ca e buna si pentru prevenirea febrei musculare...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce trebuie sa mananci una intreaga, mananci si tu cateva tablete, amandoua ingrase, pentru febra musculara, ia aspirina, nu ciocolata sau glucoza, glucoza fiind combinatii de melasa (zahar topit )ingrasa mai tare.

2 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Alllina, acum spui? Am bagat o tableta intreaga, dupa masa de seara! maine o sa intreb la dragoste/sex daca sunt gravid, la ce burta voi avea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU FITI IGNORANTI! Glucoza are jumatate din caloriile ciocolatei, asa lk poti manca fara probleme 5-10 patratele zilnic.