| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca se pot schimba bonurile de masa undeva prin Bucuresti, in Lei?

Răspuns Câştigător
| relativsausigur a răspuns:

Cam tarziu iti raspund la intrebare, dar poate te va ajuta pe viitor.
Nu stiu sa iti spun un magazin anume unde ai putea schimba, pentru ca nu sunt din Bucuresti, insa intreaba in primul rand la tine in zona, pe la toate magazinele care iti sunt in apropiere, sunt sanse sa ai noroc sa iti schimbe.
Cu siguranta trebuie sa fie, sunt magazine care schimba bonuri cu lei (Ron), ca asta iti doresti din ce inteleg, sa oferi bonurile si sa primesti in schimb cash.

3 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Bonurile de masa nu se pot schimba in lei.

| JustStitch a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Am formulat gresit intrebarea, voian sa spun doar daca se pot schimba

| Papusel24 a răspuns:

Din cate stiu nu...