| Zazy a întrebat:

Bună, știți cumva de pe ce site pot găsi TOATE markerele SHARPIE? Pe net, imi arăta tot pachetul, si cand era sa finalizez comanda imi zicea ca am comandat markerul negru, desi acolo arata toate culorile( pretul era 18 lei). Am nevoie de toate culorile, inclusiv acel albastru deschis (turcoaz) si acel roz pudra ( fiindca sunt culorile mele preferate). Daca as gasi as comanda numai aceste 2 culori, dar nu le am gasit nicaieri.

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Da site-ul sa vad si eu de unde iei.

| Zazy explică (pentru Superior):

Nu conteaza site-ul, sunt mai multe, toate au prețuri accesibile. Însă nu au culorile mele preferate (turcoaz si roz pudra). Au doar albastru închis, roșu, negru, si verde. Iar setul de markere de genul acela mai conțin si cele doua culori pe care le am precizat mai devreme. Aș fi vrut tot pachetul, dar daca nimeni n gaseste așa ceva ..asta e, ma voi descurca eu.