| AliceM99 a întrebat:

Buna, stiti o aplicatie de muzica pentru iphone? Gen ca Youtube dar sa nu mai bage reclamele alea laughing))))

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spotify
bineinteles dupa ce platesti abonamentul.
de ce nu chiar Youtube premium

| Wr3nch a răspuns:

Nu sunt ca Apple scoate aplicatiile de gen cu viteza luminii de pe App Store.

| DaniliucC a răspuns:

Momentan, YouTube are o promoție prin care poți activa varianta Premium pentru o luna de zile în mod gratuit.
Ulterior, iți poți face un alt cont, reactivezi și continui până când promoția se va încheia. https://www.youtube.com/premium

| suntserios a răspuns (pentru DaniliucC):

Cum s-a gasit un românaș sa dea o teapa mica la Youtube.

| AliceM99 explică (pentru DaniliucC):

Deci nu e? gen pe Samsung este Youtube vanced si nu iti baga reclame, poti asculta muzica fara sa stai in aplicatie, adica o poti baga in bara de sus

| DaniliucC a răspuns (pentru AliceM99):

Da, pentru Android exista. Insa pentru Iphone, din cate cunosc, nu.