| mady_3152 a întrebat:

Stiti vreo firma sau un autobuz care merge din Dorohoi, Botosani sau Iasi pana in Aeroportul Bacau? [ Nu vreau sa ma duca la autogara, deoarece nu am mai fost si nu stiu daca ma descurc. Vreau pana in aeroport. ] Multumesc anticipat. [ Daca stiti va rog sa mi dati si niste date va rog ale firmei.

1 răspuns:
| RamonaGabriela13 a răspuns:

Buna!
Nu stiu niciun microbuz, insa ai putea sa mergi cu trenul de la Suceava direct la Bacau si sa iei un taxi din fata garii, care cu 8 lei te va duce pana in curtea aeroportului. Cel putin eu asa am facut acum 2 ani si mi s-a parut cea mai convenabila si simpla metoda.