| Mariukas a întrebat:

stiu ca am mai pus aceatsa intrebare dar nu am primit un raspuns. Am cont pe twitter de ceva timp dar nu am decat 2 care mi-au dat follow pe twitter cum pot avea mai multi followeri(urmaritori)?! Va rog, dau fundita pentru cel care ma ajuta cel mai mult! happymultumesc

1 răspuns:
| RubikSD a răspuns:

Twitterul este in pricipal pentru. vedete sau firme, etc. Deci daca vrei sa ai mai multi followeri trebuie sa fii o persoana importanta.