| cristinutza07 a întrebat:

Buna, stiu ca nu este categoria potrivita, dar stiu ca aceasta este cea mai vizualizata.
Mă poate ajuta si pe mine cineva cu un numar de telefon de la oficiul postal Dumbrava Rosie Jud Piatra Neamt. Am cautat pe net, dar nu este cel corect (‭(0233) 282 445‬) multumesc!

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pana postezi, pana astepti raspuns. Puteai cauta pe net pe forumuri, pe google, sau chiar sa te deplasezi pana acolo.

| varsanofie a răspuns:

Pe site-ul oficial apare același număr, tot ce puteți face este să sunați la 021 9393, cerând cu oficiul din Dumbrava Roșie.

| cristinutza07 explică (pentru varsanofie):

Vă multumesc!

| djrex122 a răspuns (pentru cristinutza07):

Te rog dă-mi fundă dacă ti-a ajutat răspundul!

| djrex122 a răspuns:

Vreau Fundă!