| Graceee a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat, dar nu pot finaliza o comanda pe okazii.ro..imi tot spune ca numărul de telefon este invalid(atunci cand completezi datele de contact ).Ce pot face? Am văzut ca accepta in toate rețelele si am încercat cu aproape 3 numere...va rog mult sa ma ajutati! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E o eroare, nu are cum sa știe dacă numărul e valid sau nu.
Încearcă altfe, pe aplicație, pe un alt browser. Dacă nu merge deloc ia legătura cu administratorii site-ului prin mail sau telefon, au pe site date de contact.

1 răspuns:
| Graceee explică:

Am incercat sa refac comanda, dar apare din nou aceasta.O sa incerc sa le trimit un mail.