| sylarbc a întrebat:

Buna!
Sunt abonat la Telekom cu TV prin cablu(atat) si am primit mesaj pe telefon ca trebuie sa platesc factura etc. dar era trecut in dreptul numelui celui trimis Telekom Fix....de ce? Inseamna ca platesc si fix-ul?

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cauta-i pe Facebook si trimite-le mesaj cu problema pe care o ai.
Am avut si eu probleme cu ei si niciodata nu am reusit sa-i contactez telefonic, dar pe Facebook au raspuns intotdeauna rapid.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunati la numarul de pe facura si intrebati acolo!

| sylarbc explică (pentru Violleta2022):

Nu raspund, incerc de doua ore

| Violleta2022 a răspuns (pentru sylarbc):

Mai incearca si suna, pana raspund, fiindca noi nu stim ce contract ai semnat si ce pachet ai ales de la ei. Totul este in contractul cu ei!

| dannyel86 a răspuns:

Pe factura sunt trecute serviciile la care esti abonat si pentru care platesti. Citeste factura, ca sa stii daca dai bani in plus pentru un serviciu pe care nu il folosesti si la care poti renunta, dupa caz.

| sylarbc explică (pentru dannyel86):

In dreptul telefoniei fixe scrie 0