| Faranume97 a întrebat:

Buna, sunt in Anglia si am toate actele, vreau sa zic nationa insurance number, pre sletted status si permit, intrebarea mea e, as vrea s-o aduc pe mama mea aici, dar ea nu a lucrat si nici nu are niciun act, s-ar putea sa-i fac eu acte? Sa poata lucra aici? Sau nu se mai poate? Am auzit ca sunt unii care aduc familii si le face acte. Dau funda!

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Dacă ai suficienti bani să garantezi că ea nu va intra pe beneficii, se poate.